Přehled akcí: školní rok 2021/22

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(St)
 

 

Zahájení období školního vyučování

 

 

Návštěva ved. pracovníků NPK (11.00)

 

 
2.9.
(Čt)
 

 

Praktická maturitní zkouška - podzim

 

 
3.9.
(Pá)
 

 

Ústní maturitní zkouška - podzim

 

 
5.9.
(Ne)
 

 

Sportovně turistický kurz 3. roč. (Mladočov)

Lipenský Martin, Lustyková Eva, Pavlík Libor, Pechancová Jana, Valach Jaroslav

 
6.9.
(Po)
 

 

Sportovně turistický kurz 3. roč. (Mladočov)

Lipenský Martin, Lustyková Eva, Pavlík Libor, Pechancová Jana, Valach Jaroslav

 

Zahájení vyučování pro večerní studium

 

 

Adaptační kurz 1. roč. (Svojanov u Mor. Třebové)

Brixová Jana, Kovářová Michaela, Mlatečková Kamila

 
7.9.
(Út)
 

 

Sportovně turistický kurz 3. roč. (Mladočov)

Lipenský Martin, Lustyková Eva, Pavlík Libor, Pechancová Jana, Valach Jaroslav

 

Adaptační kurz 1. roč. (Svojanov u Mor. Třebové)

Brixová Jana, Kovářová Michaela, Mlatečková Kamila

 
8.9.
(St)
 

 

Sportovně turistický kurz 3. roč. (Mladočov)

Lipenský Martin, Lustyková Eva, Pavlík Libor, Pechancová Jana, Valach Jaroslav

 

Adaptační kurz 1. roč. (Svojanov u Mor. Třebové)

Brixová Jana, Kovářová Michaela, Mlatečková Kamila

 
9.9.
(Čt)
 

 

Sportovně turistický kurz 3. roč. (Mladočov)

Lipenský Martin, Lustyková Eva, Pavlík Libor, Pechancová Jana, Valach Jaroslav

 
10.9.
(Pá)
 

 

Sportovně turistický kurz 3. roč. (Mladočov)

Lipenský Martin, Lustyková Eva, Pavlík Libor, Pechancová Jana, Valach Jaroslav

 
17.9.
(Pá)
 

 

Seminář k projektu "Měkké cíle" (online, 9.00)

Dřímal Radim

 
21.9.
(Út)
 

 

Slavnostní zahájení praktického vyučování 3.C - 11 hod. (zasedací místnost NemSy)

 

 

Jednání na MŠMT (Praha, 10.00)

Dřímal Radim

 
23.9.
(Čt)
 

 

Den krajského zdravotnictví (13.00 - Univerzita Pardubice)

4.B
Pogodová Andrea, Štarhová Marie, Švandová Hana

 

Odborná exkurze MA 4.C

Budigová Jolana, Klašková Kateřina

 
24.9.
(Pá)
 

 

Odborná exkurze MA 4.C

Budigová Jolana, Klašková Kateřina

 
25.9.
(So)
 

 

Odborná exkurze MA 4.C

Budigová Jolana, Klašková Kateřina

 
26.9.
(Ne)
 

 

Odborná exkurze MA 4.C

Budigová Jolana, Klašková Kateřina

 
27.9.
(Po)
 

 

Odborná exkurze MA 4.C

Budigová Jolana, Klašková Kateřina

 

Ředitelské volno

 

 
28.9.
(Út)
 

 

Svátek

 

 

Odborná exkurze MA 4.C

Budigová Jolana, Klašková Kateřina

 
1.10.
(Pá)
 

 

Přehlídka SŠ Rychnov n. Kn.

Dřímal Radim

 
2.10.
(So)
 

 

Přehlídka SŠ Rychnov n. Kn.

Dřímal Radim

 
4.10.
(Po)
 

 

Slavnostní zahájení praktického vyučování 2.A - 13 hod. (zasedací místnost NemSy)

 

 
6.10.
(St)
 

 

Slavnostní zahájení praktického vyučování 2. B - 13 hod. (zasedací místnost NemSy)

 

 
7.10.
(Čt)
 

 

Porada ředitelů zdravotnických zařízení a zdravotnických škol (Prostřední Lipka)

Dřímal Radim

 
8.10.
(Pá)
 

 

Porada ředitelů zdravotnických zařízení a zdravotnických škol (Prostřední Lipka)

Dřímal Radim

 
11.10.
(Po)
 

 

KOSS k organizaci MZ a PŘ žáků se SVP (online, 9 - 13)

Brixová Jana

 

Školská rada (12.30)

 

 
13.10.
(St)
 

 

Přehlídka SŠ Česká Třebová

Štarhová Marie

 

Sbírka "Bílá pastelka" - 6 žáků školy, koordinátor sbírky: M. Belejčáková

 

 
19.10.
(Út)
 

 

Přehlídka SŠ Chrudim

Štarhová Marie

 
21.10.
(Čt)
 

 

Přehlídka SŠ Svitavy

Tmějová Miloslava

 

Literárně historická exkurze Praha

4.B
Bohuňovská Simona, Marková Lada

 

Den otevřených dveří (9 - 17 hodin)

 

 

Soutěž "Zlatý masér" (Sanatoria Klimkovice)

Budigová Jolana, Klašková Kateřina

 
22.10.
(Pá)
 

 

Přehlídka SŠ "Hitparáda škol" Pardubice

Brixová Jana

 

Literárně historická exkurze Praha

4.B
Bohuňovská Simona, Marková Lada

 
25.10.
(Po)
 

 

Řediteské volno

 

 
26.10.
(Út)
 

 

Řediteské volno

 

 
27.10.
(St)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
28.10.
(Čt)
 

 

Svátek

 

 
29.10.
(Pá)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
1.11.
(Po)
 

 

Sanitářský kurz

 

 
3.11.
(St)
 

 

"Bezpečné klima ve školách Pardubického kraje" - KrÚ Pardubice

Kršková Zuzana

 
4.11.
(Čt)
 

 

Zdravohrátky

 

 
5.11.
(Pá)
 

 

Sanitářský kurz

 

 

Přehlídka SŠ "Schola Bohemia" Pardubice

Dřímal Radim

 
6.11.
(So)
 

 

Přehlídka SŠ "Schola Bohemia" Pardubice

Dřímal Radim

 

Den otevřených dveří (9 - 13 hodin)

 

 
8.11.
(Po)
 

 

Konference ředitelů zdravotnických škol (Karlovy Vary)

Dřímal Radim

 

Sanitářský kurz

 

 
9.11.
(Út)
 

 

Konference ředitelů zdravotnických škol (Karlovy Vary)

Dřímal Radim

 
10.11.
(St)
 

 

Konference ředitelů zdravotnických škol (Karlovy Vary)

Dřímal Radim

 
12.11.
(Pá)
 

 

Přehlídka SŠ Hradec Králové

Klašková Kateřina

 

Sanitářský kurz

 

 
13.11.
(So)
 

 

Přehlídka SŠ Hradec Králové

Klašková Kateřina

 
15.11.
(Po)
 

 

Sanitářský kurz

 

 
17.11.
(St)
 

 

Svátek

 

 
19.11.
(Pá)
 

 

Sanitářský kurz

 

 
20.11.
(So)
 

 

Den otevřených dveří (9 - 13 hodin)

 

 
22.11.
(Po)
 

 

Sanitářský kurz

 

 
24.11.
(St)
 

 

Pedagogická rada - 1. čtvrtletí (16.00)

 

 
26.11.
(Pá)
 

 

Sanitářský kurz

 

 

Valná hromada Spolku přátel SZŠ (při konzultačních schůzkách)

 

 

Konzultační schůzky pro rodiče (13.30 - 16.30)

 

 
29.11.
(Po)
 

 

Sanitářský kurz - odborná praxe

 

 
30.11.
(Út)
 

 

Sanitářský kurz - odborná praxe

 

 
1.12.
(St)
 

 

Sanitářský kurz - odborná praxe

 

 

Školení ochrana měkkých cílů (13 - 18 hod.)

 

 
2.12.
(Čt)
 

 

Sanitářský kurz - odborná praxe

 

 
3.12.
(Pá)
 

 

Seminář RJ "Ve zdravém těle zdravá mysl" (Descartes, Brno)

Bohuňovská Simona

 

Sanitářský kurz - odborná praxe

 

 
4.12.
(So)
 

 

Den otevřených dveří (9 - 13 hodin)

 

 
6.12.
(Po)
 

 

Sanitářský kurz - odborná praxe

 

 

Seminář "Inkluze na SŠ" (Descartes, Praha)

Belejčáková Milena, Kršková Zuzana

 
7.12.
(Út)
 

 

Sanitářský kurz - odborná praxe

 

 
8.12.
(St)
 

 

Sanitářský kurz - odborná praxe

 

 
9.12.
(Čt)
 

 

Sanitářský kurz - odborná praxe

 

 
10.12.
(Pá)
 

 

Sanitářský kurz - odborná praxe

 

 
13.12.
(Po)
 

 

Sanitářský kurz

 

 
17.12.
(Pá)
 

 

Sanitářský kurz

 

 
22.12.
(St)
 

 

Filmové představení (9.00)

 

 
23.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
24.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
27.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
28.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
29.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
30.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
31.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
3.1.
(Po)
 

 

Sanitářský kurz

 

 

Zahájení vyučování v roce 2022

 

 
5.1.
(St)
 

 

Kolegium ŘŠ (15.40)

 

 
7.1.
(Pá)
 

 

Sanitářský kurz

 

 
14.1.
(Pá)
 

 

Sanitářský kurz

 

 
16.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský výcvikový kurz 1. ročník (Čenkovice)

Klašková Kateřina, Koudelková Pavla, Lipenský Martin, Valach Jaroslav

 
17.1.
(Po)
 

 

Lyžařský výcvikový kurz 1. ročník (Čenkovice)

Klašková Kateřina, Koudelková Pavla, Lipenský Martin, Valach Jaroslav

 
18.1.
(Út)
 

 

Lyžařský výcvikový kurz 1. ročník (Čenkovice)

Klašková Kateřina, Koudelková Pavla, Lipenský Martin, Valach Jaroslav

 
19.1.
(St)
 

 

Lyžařský výcvikový kurz 1. ročník (Čenkovice)

Klašková Kateřina, Koudelková Pavla, Lipenský Martin, Valach Jaroslav

 
20.1.
(Čt)
 

 

Lyžařský výcvikový kurz 1. ročník (Čenkovice)

Klašková Kateřina, Koudelková Pavla, Lipenský Martin, Valach Jaroslav

 
21.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský výcvikový kurz 1. ročník (Čenkovice)

Klašková Kateřina, Koudelková Pavla, Lipenský Martin, Valach Jaroslav

 

Sanitáři- závěrečné zkoušky od 9.00 hod.

 

 
22.1.
(So)
 

 

Den otevřených dveří (9 - 13 hodin)

 

 
24.1.
(Po)
 

 

Ukončení klasifikace v 1. pol. (do 14 hodin)

 

 
26.1.
(St)
 

 

Klasifikační pedagogická rada za 1. pololetí (16.00) - ONLINE MS TEAMS

 

 
31.1.
(Po)
 

 

Žákovská rada (16.00 MS TEAMS)

 

 

Předání pololetního vysvědčení

 

 
3.2.
(Čt)
 

 

Přijímačky nanečisto (13.30)

 

 
4.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 
24.2.
(Čt)
 

8:00- 9:35

"Před tabulí, za tabulí"

3.A
Lustyková Eva

10:45-12:25

"Před tabulí, za tabulí"

3.B
Pechancová Jana

 
28.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
1.3.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
2.3.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
3.3.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
4.3.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
10.3.
(Čt)
 

8:00- 9:35

"Před tabulí, za tabulí"

3.A, 3.C
Lustyková Eva, Pavlík Libor

9:55-11:30

"Před tabulí, za tabulí"

3.B
Pechancová Jana

 
16.3.
(St)
 

 

Jednání v VOŠ a SŠZS ÚO (9.00)

Dřímal Radim, Štarhová Marie, Tmějová Miloslava

 

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám (15 - 17.30)

 

 
17.3.
(Čt)
 

 

Psychologická olympiáda-školní kolo (13.00)

 

 

Jednání s OV NPK (sborovna, 10.00)

Dřímal Radim, Klašková Kateřina, Štarhová Marie, Tmějová Miloslava

 
23.3.
(St)
 

 

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám (15 - 17.30)

 

 

Olympiáda PSK - regionální kolo (SZŠ Pardubice)

Belejčáková Milena

 
24.3.
(Čt)
 

 

PK OŠE (13.30) - odborné učitelky OŠE

 

 
29.3.
(Út)
 

 

Vyhlášení soutěže Zdravohrátek (KrÚ PK, 13.00)

Dřímal Radim

 
30.3.
(St)
 

 

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám (15 - 17.30)

 

 

Příprava k maturitě pro cizince (META Praha)

Bohuňovská Simona

 
31.3.
(Čt)
 

 

Projektový den "Kosti v akci" (ZŠ Felberova) - projekt KAP II

 

 
7.4.
(Čt)
 

 

Projektový den 3. C "Diabetický den" (žáci 3.C, Tmě)

 

 
11.4.
(Po)
 

 

Volný den pro maturanty

 

 
12.4.
(Út)
 

6:20-19:00

Projektový den

1.A, 1.B, 1.C
Kovářová Michaela, Mlatečková Kamila

13:00

Maturitní písemná práce z ČJL

Kršková Zuzana, Strnadová Irena, Pogodová Andrea, Štarhová Marie

 

Projektový den "Zachraň mě" (ZŠ Riegrova) - projekt KAP II

 

 

Exkurze

2.A, 2.B, 2.C
Hanzlová Eva, Lipenský Martin, Pavlík Libor

 

Jednotné přijímací zkoušky

 

 
13.4.
(St)
 

8:30

Beseda "Jednotka intenzivního života"

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C
Hrouzková Lenka, Kršková Zuzana, Pechancová Jana, Strnadová Irena, Pogodová Andrea, Tmějová Miloslava

13:00

Maturitní písemná práce z ANJ

Klašková Kateřina, Lipenský Martin, Pavlík Libor, Pechancová Jana

 

Jednotné přijímací zkoušky

 

 
14.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
15.4.
(Pá)
 

 

Svátek

 

 
18.4.
(Po)
 

 

Svátek

 

 
20.4.
(St)
 

 

Novinky v první pomoci (15-18 hod.) - ZZS Pardubice

Kršková Zuzana, Paarová Lucie, Pechancová Jana, Tmějová Miloslava

 
21.4.
(Čt)
 

 

Fotbal - okresní kolo chlapci

Lipenský Martin

 
25.4.
(Po)
 

 

Ukončení klasifikace (do 14 hodin)

 

 
27.4.
(St)
 

 

Pedagogická rada - klasifikační pro 4. roč. + 3. čtvrtletí (16.00)

 

 
28.4.
(Čt)
 

 

Poslední zvonění 4. roč.

 

 

Školení - nové pomůcky (13.30-15.00), odb. učitelky, sborovna

 

 
29.4.
(Pá)
 

 

Konzultační schůzky pro rodiče (13.30 - 16.30)

 

 

Volný den pro maturanty

 

 
2.5.
(Po)
 

 

Didaktické testy - společná část MZ

 

 
3.5.
(Út)
 

 

Didaktické testy - společná část MZ

 

 
4.5.
(St)
 

 

Didaktické testy - společná část MZ

 

 

Příprava k maturitě pro cizince (META Praha)

Bohuňovská Simona

 
5.5.
(Čt)
 

 

Společná schůze odb. učitelek se zástupci oddělení Svit. nem a Dět centra - 13.30 hod., uč.1.1

 

 
9.5.
(Po)
 

 

Praktické MZ (obor PS + MZ)

 

 
10.5.
(Út)
 

 

Dopravní soutěž (ZŠ Riegrova) - 7.45 -12.30 hod. (3.A -Boruchová, Holzerová, Švecová, Brázdová)

Kršková Zuzana

 

Praktické MZ (obor PS + MZ)

 

 

Přijímací zkoušky - náhradní termín

 

 
11.5.
(St)
 

 

Praktické MZ (obor PS + MZ)

 

 
12.5.
(Čt)
 

 

Praktické MZ (obor PS + MZ)

 

 
13.5.
(Pá)
 

 

Praktické MZ (obor PS + MZ)

 

 
17.5.
(Út)
 

10:00-11:30

Kurz první pomoci pro Klub seniorů Svitavy

Tmějová Miloslava

 
18.5.
(St)
 

13:00-14:30

Komentovaná prohlídka výstavy "Epidemie a pandemie"

2.A, 2.B
Kršková Zuzana, Tmějová Miloslava

 
23.5.
(Po)
 

 

Ústní MZ (PS + MAS)

 

 

Ústní MZ (VOŠ a SŠZS Ústí nad Orlicí)

Pogodová Andrea

 
24.5.
(Út)
 

 

Ústní MZ (PS + MAS)

 

 

Ústní MZ (VOŠ a SŠZS Ústí nad Orlicí)

Pogodová Andrea

 
25.5.
(St)
 

 

Ústní MZ (VOŠ a SŠZS Ústí nad Orlicí)

Pogodová Andrea, Tmějová Miloslava

 

Ústní MZ (PS + MAS)

 

 
26.5.
(Čt)
 

 

Ústní MZ (VOŠ a SŠZS Ústí nad Orlicí)

Tmějová Miloslava

 

Ústní MZ (PS + MAS)

 

 
27.5.
(Pá)
 

 

Ústní MZ (VOŠ a SŠZS Ústí nad Orlicí)

Tmějová Miloslava

 

Ústní MZ (PS + MAS)

 

 
30.5.
(Po)
 

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
31.5.
(Út)
 

10:00-11:30

Kurz první pomoci pro Klub seniorů Svitavy

Pechancová Jana

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
1.6.
(St)
 

 

Literárně-historická exkurze (Ratibořice, Babiččino údolí)

2.A, 2.B, 2.C
Bohuňovská Simona, Brixová Jana, Marková Lada

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
2.6.
(Čt)
 

9:00

Schůze vedoucích učitelek PV (VOŠ a SŠZS Ústí nad Orlicí)

Tmějová Miloslava

13:30

Slavnostní vyřazení absolventů (Ottendorferův dům)

 

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
3.6.
(Pá)
 

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
6.6.
(Po)
 

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
7.6.
(Út)
 

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
8.6.
(St)
 

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
9.6.
(Čt)
 

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
10.6.
(Pá)
 

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
13.6.
(Po)
 

 

Porada ředitelů krajských škol (Ústupky u Seče)

Dřímal Radim

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
14.6.
(Út)
 

 

Porada ředitelů krajských škol (Ústupky u Seče)

Dřímal Radim

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
15.6.
(St)
 

 

Asociační rada Asociace zdravotnickcých škol (Nybmurk)

Dřímal Radim

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
16.6.
(Čt)
 

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
17.6.
(Pá)
 

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
19.6.
(Ne)
 

 

STK Mladočov

2.A, 2.B, 2.C
Brixová Jana, Koudelková Pavla, Lipenský Martin, Valach Jaroslav

 
20.6.
(Po)
 

 

STK Mladočov

2.A, 2.B, 2.C
Brixová Jana, Koudelková Pavla, Lipenský Martin, Valach Jaroslav

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
21.6.
(Út)
 

 

STK Mladočov

2.A, 2.B, 2.C
Brixová Jana, Koudelková Pavla, Lipenský Martin, Valach Jaroslav

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
22.6.
(St)
 

 

Žák roku (MÚ SY - vila)

 

 

STK Mladočov

2.A, 2.B, 2.C
Brixová Jana, Koudelková Pavla, Lipenský Martin, Valach Jaroslav

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
23.6.
(Čt)
 

 

STK Mladočov

2.A, 2.B, 2.C
Brixová Jana, Koudelková Pavla, Lipenský Martin, Valach Jaroslav

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
24.6.
(Pá)
 

 

STK Mladočov

2.A, 2.B, 2.C
Brixová Jana, Koudelková Pavla, Lipenský Martin, Valach Jaroslav

 

Odborná praxe 3. ročníku

 

 
27.6.
(Po)
 

 

Uzavření klasifikace za 2. pololetí (do 14 hodin)

 

 

Hodnocení odborné praxe 3. ročníku

 

 

Školní výlety/exkurze

 

 
28.6.
(Út)
 

 

Školní výlety/exkurze

 

 
29.6.
(St)
 

 

Sportovní den

 

 

Klasifikační pedagogická rada - 2. pololetí

 

 
30.6.
(Čt)
 

 

Předání vysvědčení, ukončení vyučování

 

13.6.2022 (9:28)

Zpracováno v systému Bakaláři