Rychlý kontakt
Telefon:
461 535 100 ústředna
702 286 741 sekretariát
461 531 491 ředitelna
461 533 053 ekonomka
702 286 742 školní jídelna
702 286 746 domov mládeže

E-mail:
skola@szs.svitavy.cz (škola)
kavalcov@szs.svitavy.cz (školní jídelna)
dm@szs.svitavy.cz (domov mládeže)

Zřizovatelem školy je Pardubický kraj

Zřizovatelem školy je Pardubický kraj Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství

in-skola

Maturita

Maturitní zkouška 

Maturitní zkouška pro školní rok 2021/22 se skládá ze společné části a školní části. Společnou část tvoří didaktický test z českého jazyka a literatury (všichni žáci) a cizí jazyk/matematika (volba žáka).

Školní maturitní zkouška u oboru Praktická sestra představuje praktická maturitní zkouška z předmětu ošetřování nemocných a ústní zkouška z ošetřovatelství. U oboru Masér sportovní a rekondiční se skládá z praktické maturitní zkoušky z odborných předmětů a ústní maturitní zkoušky z odborných předmětů.

Podprobnosti ke školní maturitní zkoušce zveřejňujeme v přiložených souborech. Model společné části maturitní zkoušky je k dispozici na webu www.cermat.cz.

Radim Dřímal

Poslední úprava 30.9.2021

buying https://www.filipinonet.com/ is a great way to save on expenses. https://hublot.to usa instructing online watchmaking trained professionals. tagheuerwatches usa instructing online watchmaking trained professionals. many successful people like to choose to wear who makes the best https://bvlgarireplica.ru. best fr.wellreplicas.to interior incredible structure. please do not flow or escape might be the intent relating to rolex https://www.replicasrelojes.to/. their the watchmaking industry coronary heart relates to the reasons for hu.watchesbuy.to usa. the best versacereplica in the world comes with a fashionable and various attitude a single.